Express Scribe

Express Scribe dla Mac

Oprogramowanie do darmowej transkrypcji ekspresowej Scribe na komputer Mac

Darmowe profesjonalne oprogramowanie do transkrypcji audio zaprojektowane z myślą o łatwej transkrypcji nagrań dźwiękowych na komputerze Mac.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wygodny w użyciu
  • Mnóstwo skrótów klawiszowych i skrótów w celu maksymalizacji wydajności

Wady

  • Przyspieszony dźwięk może stracić jakość
  • Brak formatowania w wbudowanym edytorze tekstu
  • Program stale próbuje zainstalować więcej oprogramowania

Dobry
7

Darmowe profesjonalne oprogramowanie do transkrypcji audio zaprojektowane z myślą o łatwej transkrypcji nagrań dźwiękowych na komputerze Mac.

Jeśli musisz transkrybować plik audio do dokumentu tekstowego, możesz pomyśleć o użyciu edytora tekstu i odtwarzacza multimediów. Wkrótce jednak przekonasz się, że nie jest to najlepszy sposób i może się wydawać, że wolisz lepszą opcję.

Express Scribe jest odpowiedzią na twoje modlitwy. Ten skuteczny program jest specjalnie zaprojektowany dla profesjonalnych maszynistek i transcriberów, więc ma wszystkie opcje i funkcje, które będą potrzebne podczas pisania z plików audio. Interfejs Express Scribe zawiera procesor tekstu, dzięki czemu można przeprowadzić cały proces transkrypcji w jednym oknie. Prześlij plik audio, naciśnij przycisk odtwarzania i zacznij pisać.

Express Scribe ma wiele dodatkowych funkcji, które znacznie uprościją zadanie. Można na przykład zaprogramować klawisze szybkiego dostępu na takie czynności, jak wstrzymywanie, przewijanie i przyspieszanie nagrywania, dostosowywanie interfejsu Express Scribe, aby był bardziej zgodny ze stylem pracy, podłączanie pedałów sterowania ręcznego i nożnego (odpowiednich dla osób przepisujących zawodowo), a nawet ustaw program, aby zsynchronizował się ze wstępnie określonym folderem lub FTP, powiadamiając Cię o każdej nowej pracy. Możesz także synchronizować Express Scribe z pocztą e-mail, umożliwiając wysyłanie zakończonych zadań lub otrzymywanie nowych.

Express Scribe to bardzo dokładny program do transkrypcji, który jest skierowany do profesjonalistów, ale wciąż dostępny dla wszystkich.

Najczęściej pobierane Edukacja i nauka na mac

Express Scribe

Download

Express Scribe 7.01

Opinie użytkowników o Express Scribe

Sponsorowany×